המנחה – עו"ד דניאל וייזר, מייסד ומנכ"ל DealMakers

DealMakers הוקמה ע"י דניאל וייזר בשנת 2006, לאחר שהיה סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברות בתחום הטלקומוניקציה. לאחר שמצא את עצמו מייעץ לחבריו איך הם צריכים לנהל את העסקאות שלהם, בנה מזה מקצוע, שלדבריו אף אחד אחר מלבדו לא עוסק בו בארץ כמומחיות מרכזית (בחו"ל המצב שונה). "יועצים אחרים שמסייעים במשאים ומתנים, עושים את זה 'על הדרך'. או שהם עורכי דין שמטפלים בעסקה, או קאוצ'רים, יועצים ארגוניים, מגשרים או איזשהו טייטל אחר" וייזר קובע.

בשנת 2010 יצא ספרו "משא ומתן – סודות ההצלחה: עיצוב וניהול עסקאות" בהוצאת מטר, הוצאת הספרים מהמובילות בישראל בספרות עסקית. בספר הוא מתאר את העסקאות שניהול בתקופת ההיי-טק ואת הטיפים שהביאו לסגירת העסקאות. בנוסף הוא ראיין כארבעים מנהלים בכירים לקבל את התובנות שלהם, ביניהם יעקב פרי, משה חורב (מנכ"ל אורקל ישראל), חמי פרס (מנהל שותף בקרן פיטנגו), יוסי ורדי (לא צריך להוסיף), יוסי אקרמן (כשהיה מנכ"ל אלביט תעשיות) ואחרים. את ה'ערבוביה' של טיפים שקיבל, ניסח למתודולוגיה שאותה התחיל להנחיל לארוגים וחברות.

עם צאת הספר, וייזר מתאר, השתנתה כליל פעילות החברה. חברות בינלאומיות, כדוגמת אינטל, אורקל ואריקסון, וחברות ישראליות מובילות כמו אמדוקס, נייס ו-וואן נמנות בין לקוחותיה, כשעיקר הפעילות היא במיקסום תוצאות המשא ומתן דרך יישום המתודולוגיה בעסקאות השוטפות.

לאחרונה חבר לדילמייקרס כשותף דרור פלומין, מי שייסד ביחד עם שותף את חברת התוכנה רמדור בשנת 1990, הוביל אותה להנפקה ציבורית ב-1999 וכיהן כמנכ"ל החברה עד שנת 2011. כניסתו של פלומין לדילמייקרס נעשית על רקע החלטת דילמייקרס לפתח ולשווק תכנה ייחודית לניהול תהליכי משא ומתן, על בסיס מתודולוגית המשא ומתן שפותחה על ידה. 

Open Accessibilty Menu